Razem oznacza sukces.


Nasza siła tkwi w pracy grupowej - wyspecjalizowani w różnych dziedzinach, dzięki dobrej komunikacji i dążeniu do wspólnego celu tworzymy zgrany team, pokonując razem granice, których nie bylibyśmy w stanie przekroczyć, działając osobno.

Zarząd.


Dobre zarządzanie to podstawa zgranego zespołu. Zarząd podejmuje wszystkie kluczowe decyzje, a także wyznacza kierunek rozwoju całego projektu.


Marketing.


Marketing, obok działu technicznego, jest jednym z filarów zespołu. Działania marketingowe to nie tylko PR, kontakt z mediami czy organizacja eventów, ale przede wszystkim kontakt z sektorem przemysłowym oraz Sponsorami. Świadczenia sponsorowane stanowią aż 90% całego projektu, tak więc na grupie marketingu spoczywa ogromna odpowiedzialność z zakresu finansów, jak i formalności prawnych z nimi związanych.


Grupa Silnika.


Grupa silnika odpowiedzialna jest za serce bolidu - jednostkę napędową wraz z układem przeniesienia napędu. Liczne modyfikacje podzespołów silnika: od układu chłodzenia, poprzez układ smarowania, paliwowy, dolotowy, wydechowy, a także skrzyni biegów mają na celu spełnienie wymagań regulaminowych oraz pozwalają na znaczne zwiększenie osiągów, co bezpośrednio rzutuje na wyniki w konkurencjach dynamicznych.


Jakub Kliński


Piotr Nakonieczny


Marcin Sroczyński


Michal Krysiak


Jan Lisowski


Maciej Kwiatkowski


Wiktor Kucharski


Jakub Kwiatkowski


Grupa Zawieszenia.


Grupa zawieszenia to grupa, której komponenty przenoszą siły działające na cały pojazd - wyzwaniem zatem jest zarówno zaprojektowanie, symulacje, badania, analiza, jak i wykonawstwo poszczególnych elementów.


Mateusz Grzmiączka


Bartosz Woźnicki


Jakub Zaworski


Paweł Milewski


Michał Stasiak


Paweł Skorupski


Grupa Konstrukcji Nośnej.


Przed grupą konstrukcji nośnej stoi niemałe wyzwanie - konstrukcja nośna stanowi trzon całego pojazdu - nie tylko w odniesieniu do ramy czy monocoque’u, ale również pedalboxa i ergonomii kierowcy, a także badań w zakresie bezpieczeństwa konstrukcji.


Tomasz Fordoński


Jan Garbarek


Paweł Kurowski


Dawid Janiak


Grupa Elektroniki.


Grupa elektroniki odpowiada za układ elektryczny naszego pojazdu - wiązkę elektryczną, urządzenia elektroniczne oraz komunikację między nimi. W odróżnieniu od pozostałych grup cechuje ją inna specyfika pracy - wyzwaniem jest nie faza projektowa, a walidacja układu podczas testów bolidu, co owocuje szybką diagnostyką i bieżącym usuwaniem problemów natury elektrycznej.


Maciej Kowalski


Marek Balcerzak


Marcin Marciniak


Radosław Zaworski


Grupa Aerodynamiki.


Grupa aerodynamiki odpowiedzialna jest za symulacje i stworzenie pakietu aerodynamicznego - od zaprojektowania elementów, poprzez samodzielne wyfrezowanie form, laminowanie, a także zwalidowanie całego pakietu, który musi być nie tylko lekki, ale także niezawodny i kompatybilny wraz z zawieszeniem oraz konstrukcją nośną.


Marcin Kołodziejczak


Łukasz Buława


Julia Głowacka


Marcin Klebusz


Adam Kubiec


Arkadiusz Tomczak


Kontakt


marketing.motorsport@put.poznan.pl

+48 722 346 776
Marcin Marciniak - Project Manager

Plac
Marii Skłodowskiej-Curie 5
60-965 Poznań