Razem oznacza sukces.


Nasza siła tkwi w pracy grupowej - wyspecjalizowani w różnych dziedzinach, dzięki dobrej komunikacji i dążeniu do wspólnego celu tworzymy zgrany team, pokonując razem granice, których nie bylibyśmy w stanie przekroczyć, działając osobno.

Zarząd.


Dobre zarządzanie to podstawa zgranego zespołu. Zarząd podejmuje wszystkie kluczowe decyzje, a także wyznacza kierunek rozwoju całego projektu.


Dział operacyjny.


Dział operacyjny, obok działu technicznego, jest jednym z dwóch filarów zespołu. Zadania tej grupy to PR, social media, kontakt z mediami, organizacja eventów, ale przede wszystkim kontakt z sektorem przemysłowym oraz Sponsorami. Świadczenia sponsorowane stanowią aż 90% całego projektu, tak więc całym dziale spoczywa ogromna odpowiedzialność z zakresu finansów, jak i formalności prawnych z nimi związanych.


Marta Lewandowska


Viktoria Reginia


Julia Głowacka


Martyna Banaszak


Natalia Stefańska


Miłosz Wawrzyniak


Igor Salamonik


Wojciech Raś


Marcin Kowalczyk


Mateusz Mordalski


Stanisław Bresch


Michał Składanowski


Grupa Silnika.


Grupa silnika odpowiedzialna jest za serce bolidu - jednostkę napędową wraz z układem przeniesienia napędu. Liczne modyfikacje podzespołów silnika: od układu chłodzenia, poprzez układ smarowania, paliwowy, dolotowy, wydechowy, a także skrzyni biegów mają na celu spełnienie wymagań regulaminowych oraz pozwalają na znaczne zwiększenie osiągów, co bezpośrednio rzutuje na wyniki w konkurencjach dynamicznych.


Michał Krysiak


Marcin Sroczyński


Jakub Krajanowski-Kaleta


Agnieszka Szatkowska


Maciej Kwiatkowski


Łukasz Rosiński


Miłosz Wawrzyniak


Adam Dębiec


Daniel Perka


Grupa Zawieszenia.


Grupa zawieszenia to grupa, której komponenty przenoszą siły działające na cały pojazd - wyzwaniem zatem jest zarówno zaprojektowanie, symulacje, badania, analiza, jak i wykonawstwo poszczególnych elementów.


Bartosz Woźnicki


Michał Stasiak


Mateusz Grzmiączka


Jan Borzyński


Bartłomiej Cupta


Bartłomiej Zieliński


Kamil Piaskowski


Grupa Konstrukcji Nośnej.


Przed grupą konstrukcji nośnej stoi niemałe wyzwanie - konstrukcja nośna stanowi trzon całego pojazdu - nie tylko w odniesieniu do ramy czy monocoque’u, ale również pedalboxa i ergonomii kierowcy, a także badań w zakresie bezpieczeństwa konstrukcji.


Paweł Kurowski


Tomasz Fordoński


Jakub Zaworski


Jan Lisowski


Jakub Jurczak


Grupa Elektroniki.


Grupa elektroniki odpowiada za układ elektryczny naszego pojazdu - wiązkę elektryczną, urządzenia elektroniczne oraz komunikację między nimi. W odróżnieniu od pozostałych grup cechuje ją inna specyfika pracy - wyzwaniem jest nie faza projektowa, a walidacja układu podczas testów bolidu, co owocuje szybką diagnostyką i bieżącym usuwaniem problemów natury elektrycznej.


Marek Balcerzak


Marcin Marciniak


Maciej Marciniak


Eryk Miśkiewicz


Michał Jeske


Piotr Kwiatkowski


Mieszko Mazurek


Grupa Aerodynamiki.


Grupa aerodynamiki odpowiedzialna jest za symulacje i stworzenie pakietu aerodynamicznego - od zaprojektowania elementów, poprzez samodzielne wyfrezowanie form, laminowanie, a także zwalidowanie całego pakietu, który musi być nie tylko lekki, ale także niezawodny i kompatybilny wraz z zawieszeniem oraz konstrukcją nośną.


Marcin Kołodziejczak


Krzysztof Snela


Arkadiusz Tomczak


Kontakt


marketing.motorsport@put.poznan.pl

+48 722 346 776
Marcin Marciniak - Project Manager

Plac
Marii Skłodowskiej-Curie 5
60-965 Poznań